ubytování

Apartments 84, 86, 126

Komfort, pohodu a soukromí… to vše a mnohem více najdete v našich apartmánech přímo v centru krušnohorského městečka Boží Dar. Nabízíme ideální podmínky pro páry i početnější skupiny, prostor a pohodlí jistě ocení také rodiny s dětmi.

Penzion Bernard

Nachází se ve městě Boží Dar v Krušných horách. Všechny prostory jsou zcela nově zrekonstruovány a stylizovány do moderního horského stylu. Pohodlí, komfort, a soukromí jistě ocení nejen páry, ale i početnější skupiny či rodiny s dětmi.

Penzion a Apartmány Houda Bouda

Ať se na hory chystáte v zimě nebo v létě, jistě se při svém pobytu chcete cítit pohodlně a příjemně, chcete být obklopeni kvalifikovaným a vstřícným personálem a rádi byste využívali doplňkové rekreační služby. To vše a mnohem víc vám nabízí rodinný penzion a apartmány s několikaletou tradicí.

Penzion Sabina

Již řadu let nabízí ubytování především pro větší skupiny a rodiny s dětmi v srdci Božího Daru. V zimních i letních měsících si zde můžete vychutnat pohodu rodinného krbu a příjemnou atmosféru.

 

search

vleky

v provozu     mimo provoz

dvoumístný vlek – kotva
pohyblivý pás

počasí

Boží Dar

stav sněhu

novinky

Dne 18.3. je poslednim dnem v teto sezone vlek hranice v provozu od 19.3.18 je definitivně ukončen provoz vleku Hranice. Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na příští zimu v sezoně 2018/2019. ... více

MENUX