ubytování

Apartments 84, 86, 126

Komfort, pohodu a soukromí… to vše a mnohem více najdete v našich apartmánech přímo v centru krušnohorského městečka Boží Dar. Nabízíme ideální podmínky pro páry i početnější skupiny, prostor a pohodlí jistě ocení také rodiny s dětmi.

Penzion Bernard

Nachází se ve městě Boží Dar v Krušných horách. Všechny prostory jsou zcela nově zrekonstruovány a stylizovány do moderního horského stylu. Pohodlí, komfort, a soukromí jistě ocení nejen páry, ale i početnější skupiny či rodiny s dětmi.

Penzion a Apartmány Houda Bouda

Ať se na hory chystáte v zimě nebo v létě, jistě se při svém pobytu chcete cítit pohodlně a příjemně, chcete být obklopeni kvalifikovaným a vstřícným personálem a rádi byste využívali doplňkové rekreační služby. To vše a mnohem víc vám nabízí rodinný penzion a apartmány s několikaletou tradicí.

Penzion Sabina

Již řadu let nabízí ubytování především pro větší skupiny a rodiny s dětmi v srdci Božího Daru. V zimních i letních měsících si zde můžete vychutnat pohodu rodinného krbu a příjemnou atmosféru.

 

search

novinky

Vítr a silný přívalový déšť definitivně ukončil provoz vleku Hranice. Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na příští zimu. ... více

počasí

Boží Dar 21.07.2017
dnes: zatazeno 14 / 22°C
sobota: neděle: pondělí:
prehanky-dest prehanky-dest prehanky-dest
15 / 20° 11 / 20° 11 / 16°

stav sněhu

--- cm

kalendář akcí

Le Grind Retro Jam 25.3.

Další ročník snowboard happeningu - závodu v oldschool snowboardingu proběhne na Neklidu v sobotu 25.3. Snowpark postavený exkluzivně pro tuto akci, Dj na svahu, bar a grill a letos nově lanový vlek pro přímo v parku pro účastníky akce! to všechno vás čeká již za pár dní! ... více

MENUX